rules-and-conditions

استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

 

۱ – اطلاعات موجود در “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر روی بسته بندی محصولات برعهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

 

۲ – کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 

۳ – شما به فروشگاهشرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت فروشگاهشرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

 

۴ – سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزاننباشند و فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزانهیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد. “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب سایت ها نمی باشد. وب سایت هایی که در صفحات “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” لینک می شوند ممکن است توسط افرادی خارج از فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزاناداره شده، لذا “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه تان را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به وب سایت های لینک شده در “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” باشد، خود برعهده خواهید داشت.

 

۵ – “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

 

۶ – این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

 

۷ – “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

 

۸ – ممکن است ما سرویس های خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” هر از گاهی به روز خواهد شد.

 

۹ – هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

 

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده = فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزانبه آدرس اینترنتی: tadbirmizan.ir

 

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید

 

١ – فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

 

٢ – فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

 

٣ – فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزانمسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

 

٤ – فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

 

٥ – در صورتی که کالا در شهر خرم آباد با بسته بندی ظاهری سالم توسط پیک و در سایر نقاط توسط پست تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، فروشنده موظف است هماهنگی های لازم برای رفع عیب یا نقص با صلاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار انجام نماید.

 

٦ – فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

 

٧ – خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

 

٨ – خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

 

٩ – خریدار پس از تائید تلفنی سفارش خرید از طرف فروشنده نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

 

١٠ – خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

 

١١ – خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و فرم تحویل کالا را امضا نماید.

 

١٢ – در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط شرکت (به وسیله پست یا پیک شرکت) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

 

۱۳ – خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه “راهنمای خرید” را مطالعه نماید.

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

 

فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزانبه اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

 

فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزانمتعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید. در واقع با استفاده از “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان”، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

 

جمع آوری اطلاعات شخصی شما

 

“سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” اقدام به دریافت اطلاعاتی می کند که هنگام ارسال سفارش خرید کالاها، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت تحویل دهد. همچنین “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” مبادرت به جمع آوری اطلاعات آماری می نماید که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رایانه شما می باشد و به طور خودکار توسط “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” ثبت می شود. این اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می گیرد.

 

استفاده از اطلاعات شخصی شما

“سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب سایت و تامین سرویس هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند. “سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.

 

“سایت فروشگاه شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان” صفحاتی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده می کنند ردیابی می کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه سرویس هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس ها مورد استفاده قرار می گیرد.+