شرکت خدمات مالی و حسابداری تدبیر حساب میزان

درباره ما

رزومه کاری

این شرکت امیدوار است با همکاری کارکنان خود در راستای تامین نیاز های به حق مشتریان در خصوص بروز آوردن اطلاعات حسابداری و ارائه به موقع گزارشات مالی متنوع ، براساس متد های روز حسابداری و همچنین خدمات مالیاتی و مشاوره مالیاتی سبکی جدید از خدمات رسانی به کارفرمایان گرامی را بر مبنای صداقت ، مشتری مداری ، اعتماد متقابل و تعهد اخلاقی ارائه نماید.

حسابداری شرکت ها
ثبت شرکت
مالیات بر ارزش افزوده

اهداف شرکت – خدمات مالی و حسابداری تدبیر

tadbirmizanir shop

موسسه حسابداري و خدمات مالي تدبیر ، با این باور که امروزه در عرصه رقابتی اقتصادهای جهاني و ملی، استفاده از اطلاعات مربوط و قابل اتکاء مهمترین ابزار تصمیم  گیری مدیران می باشد و دستیابی به اطلاعات مذکور بدون استفاده از خدمات حسابداران و مشاورین  مدیریت امکان پذیر نیست، فلذا به منظور رفع نیازهای حسابداری و مالي شرکت ها و موسسات (بازرگانی ، خدماتی ، پیمانکاری ، تولیدی)، کارخانجات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی و کمک به ایجاد انضباط مالی در بخش های عمومی، خصوصی و دولتی و . . . ، فعالیت حرفه ای خود را با بهره مندي از كادر مجرب  و متخصص در زمينه کلیه امور حسابداري ، حسابرسي، امور مالياتي، اموربيمه و نرم افزارهای مالی  اصلاح حساب ،تنظيم دفاتر واظهارنامه مالياتي، ارايه خدمات ‏مالي ساليانه وموقت مورد نياز شركتها،  ارائه نرم افزارهاي مالي‎ ‎با قابليت ‏متناسب سازي با نيازهاي خاص شركت تشكيل گرديد. از جمله موارد ديگر قابل ذكر كمك به شركتها در ‏استخدام حسابدار قابل اطمينان ومجرب مي باشد. ‎

اين موسسه با اتكاء به تجربه مديران خود جهت خدمت رسانی هر چه بهتر در سطح استان لرستان فعاليت خود را آغاز نموده و افتخار دارد تا پايان راه با شما همراه باشد.
مدیران موفق مدیرانی هستند که به امور مالی خود ارج می‌ نهند و استفاده از تسهیلات و خدمات مالی را به دید سرمایه‌ گذاری می‌ نگرند، ‎ تدبیر  اميدوار است با ‏همكاري كاركنان خود در راستاي تامين نيازهاي به حق مشتريان در خصوص به روز بودن اطلاعات ‏حسابداري و ارائه گزارشات مالي متنوع، به موقع وقابل اعتماد سبكي جديد از خدمت رساني به ‏همشهريان گرامي را بر مبناي صداقت، مشتري مداري،‎ ‎‎‎اعتماد متقابل وتعهد اجتماعي‎ ‎ارائه نمايد.